Stowarzyszenie sympatyków
klubu Wisła Płock
Wisła Płock

9

Zapraszamy na relację live ze spotkania Wisły Płock w Krakowie z miejscową Wisłą. Początek meczu już o 15:30!

17:25 KONIEC! Niesamowite emocje w Krakowie. Nafciarze przegrywali już 2:0, ale wrócili z dalekiej podróży i wygrali 2:3!

17:20 Sędzia doliczył 4 minuty

17:16 Dobrze w polu karnym znalazł się Garcia, ale niecelnie uderzał na długi słupek

17:10 W 80. minucie spotkania na boisku melduje się Jakub Łukowski, zmienił on Mateusza Szwocha

17:06 18 192 - to dzisiejsza frekwencja na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie

17:04 Paweł Brożek na boisku, zmienił Marcina Grabowskiego - 74. minuta

17:01 GOOOOOOOOL! Świetne dośrodkowanie Ricardinho na głowę Zawady, a ten głową pokonuje Lisa i strzela swojego drugiego gola w tym meczu w 71. minucie! Aleź comeback, proszę państwa!

16:56 Faul na Zawadzie przed polem karnym z boku, krótkie rozegranie Furmana ze Szwochem, ale nic z tego nie wyniknęło

16:53 GOOOL! Remis 2:2 w 63. minucie! Kapitalne długie podanie Ricardinho do Zawady, ten wpada w pole karne i lewą nogą podcina piłkę nad Lisem

16:52 Zmiana w zespole gospodarzy: Drzazgę zmienił Plewka

16:47 Z boiska schodzi Merebashvili, a na murawie melduje się Oskar Zawada - 57. minuta

16:46 Dobra indywidualna akcja Szwocha w 56. minucie, zakręcił lewym obrońcą w polu karnym, oddał strzał, jednak w boczną siatkę

16:42 Bezpośrednia czerwona kartka dla Łukasza Burligi w 52. minucie. Wślizg, wyprostowana noga i atak na nogę Kuświka, choć wydaje się, że kara trochę za surowa, jednak to nie nasze zmartwienie, teraz trzeba to wykorzystać

16:40 W 50. minucie dobrze z piłką podciągnął Ricardinho, oddał celny strzał, ale zbyt lekki, żeby zaskoczyć nawet Lisa, który nie jest zbyt pewnym punktem gospodarzy

16:34 W przerwie mamy jedną zmianę: na boisku pojawi się Grzegorz Kuświk, a swój udział w tym meczu zakończył Karol Angielski

16:20 Do przerwy przegrywamy z Wisłą Kraków 2:1. Oddaliśmy 11 strzałów przy 3 gospodarzy, mieliśmy 7 rzutów rożnych przy żadnym Białej Gwiazdy, a pomimo tego to krakowianie cieszą się z prowadzenia. Sygnał do walki o punkty dał Szwoch, który kapitalnym strzałem wlał nadzieje w nasze serca. 15 minut przerwy i wracamy!

16:18 Merebashvili faulował, otrzymał żółtą kartkę, zamieszanie w polu karnym, z którego nic nie wyniknęło i sędzia kończy pierwszą połowę spotkania; w Legnicy zmiana wyniku: 2:1 dla Miedzi do przerwy

16:14 Merebashvili dograł górą do Szwocha,  ten huknął z rogu pola karnego i mamy 2:1, łapiemy kontakt z rywalem w 43. minucie meczu

16:07 2:0 dla Wisły Kraków w 36. minucie - strata Nafciarzy, bierna postawa naszych obrońców, Drzazga krótko zagrał do Peszki, a ten uderzył po długim słupku z 16. metra

16:04 Kontratak Wisły Kraków po rzucie rożnym naszej Wisły, bardzo ładne rozegranie Boguskiego z Drzazgą, piłkę otrzymuje Peszko i pokonuje Thomasa Dahne - 1:0 w 31. minucie meczu

16:01 Dobra indywidualna akcja Rasaka w 28. minucie i strzał z dystansu - kolejny rzut rożny dla Nafciarzy

15:59 W 27. minucie spotkania znakomitą okazję miał Angielski, jednak jego uderzenie z piątego metra lewą nogą swój finał znalazło na bocznej siatce bramki strzeżonej przez Lisa

15:50 A w Legnicy po 20 minutach gry mamy wynik 1:1 - na bramkę Miedzi zdobytą przez Forsella odpowiedziało Zagłębie Sosnowiec trafieniem Sanogo

15:41 Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy w 10. minucie: Palcić dośrodkowuje z prawej strony, z pola karnego strzelał Drzaga, ale obok bramki Dahne

15:40 W 8. minucie mieliśmy korner, z którego dośrodkowywał Furman, piłkę niepewnie piąstkował Lis i wciąż atakują Nafciarze

15:34 2. minuta spotkania i bardzo brzydkie nadepnięcie na nogę Ricardinho, Brazylijczyk mocno utyka i schodzi za linię końcową; z rzutu wolnego centrował Furman, a przez Palcicia uprzedzony został Uryga

15:32 Pierwszy gwizdek sędziego Lasyka i zaczęliśmy

15:25 Drużyny już przebierają się w stroje meczowe i za chwilę opuszczą swoje szatnie i wyjdą na murawę

14:33 Kursy w LVbet przedstawiają się następująco: Wisła Kraków - 2,70, remis - 3,30, Wisła Płock - 2,45

14:20 Znamy też już skład naszych przeciwników. Oto wyjściowa "11" Białej Gwiazdy: Lis - Palcić, Burliga, Szot, Pietrzak - Boguski, Basha - Peszko, Drzazga, Grabowski - Kolar. Tak prezentuje się ławka rezerwowych: Weinzettel, Brożek, Morys, Buksa, Kumah, Plewka, Słomka

14:16 Paweł Brożek - napastnik Wisły Kraków - jest najskuteczniejszym zawodnikiem Ekstraklasy w historii rund finałowych. W 26 meczach strzelił 13 goli. Dzisiaj zapewne rozpocznie mecz na ławce rezerwowych

14:10 Przypomnijmy zestawienie pojedynków Wisły Kraków i Wisły Płock w najwyższej klasie rozgrywkowej. Oba zespoły zagrały ze sobą 23-krotnie. 14 razy lepsza była Biała Gwiazda, 3 razy lepsi byli Nafciarze, a 6 razy padł remis

14:01 Znamy już skład Nafciarzy: Dahne - McGing, Łasicki, Uryga, Cabezali - Merebashvili, Rasak, Furman, Szwoch - Ricardinho, Angielski, a na ławce znaleźli się: Żynel, Stępiński, Dźwigała, Łukowski, Borysiuk, Kuświk i Zawada

Simple Social Media Stream: There is no feed data to display!