Stowarzyszenie sympatyków
klubu Wisła Płock
Wisła Płock

00082X00KWUKBS6F C122 F4

Dzień dobry Nafciarze! Zapraszamy na dzień meczowy i relację live z rywalizacji ze Śląskiem Wrocław. Początek spotkania o 15:30, ale my jesteśmy z Wami juz teraz!

17:23 Przegrywamy ze Śląskiem 1:2 i nasza sytuacja w tabeli robi się nieciekawa łagodnie mówiąc

88' Z pola karnego strzelał Mereba, ale ofiarnie zablokował piłkę Golla

83' Dośrodkowanie z rzutu rożnego, nabieg Robaka, strzał głową i przegrywamy 1:2...

79' Furman z ostrego kąta z rzutu wolnego w światło bramki, ale po raz kolejny dobrze w bramce Słowik

75' Ostatnia zmiana w naszych szeregach - Dźwigała za Łasickiego, który chyba doznał jakiegoś urazu

73' Żółta kartka dla Borysiuka, a to oznacza, że nie zobaczymy Ariela w spotkaniu z Górnikiem Zabrze

71' Druga zmiana w zespole Wisły - Merebashvili za Szwocha

65' Strzał Picha, piłkę podbił Borysiuk, ale Żynel na posterunku i korner dla Śląska; za chwilę miękko, bardzo dobrze dośrodkowywał Broź, ale Cholewiak nie sięgnął piłki

63' Z przewrotki próbował Zawada, ale bardzo niecelnie, a Stevanović nie był w stanie już dogonić piłki; mamy też pierwszą zmianę: za Alena na boisku melduje się Ricardinho

60' Strzał Cabezaliego ze skraju pola karnego, ale jego wolej lewą nogą okazał się niecelny i piłka przeleciała nad bramką

55' Dwa razy dośrodkowywał Furman, ale dwa razy pewnie i skutecznie interweniował Słowik

48' Brzydki faul Stevanovicia na Pichu i żółta kartka dla naszego piłkarza

16:34 Ciekawostka via Jakub Guder (Twitter): średnia wieku Śląska - 31,3, średnia wieku Wisły - 25,1

16:19 Mamy przerwę. Szybko straciliśmy gola po błędzie Żynela, ale równie szybko odpowiedzieliśmy ładnym golem Stevanovicia. Dobry, żywy mecz we Wrocławiu

42' Próba Borysiuka z dystansu, mocno po ziemi, ale niecelnie

36' Techniczny strzał Szwocha sprzed pola karnego, ale Słowik przenosi piłkę nad poprzeczką

34' Rzut wolny dla Śląska, Mączyński decyduje się na mocny strzał, a nie dośrodkowanie i od utraty bramki ratuje nas poprzeczka

32' Dobry odbiór Zawady, kontra Wisły, niespodziewanie Oskar decyduje się na strzał z dystansu i trzeba powiedzieć, że sprawił tym uderzeniem Słowikowi sporo problemów - bramkarz wypluł piłkę daleko przed siebie

30' Bardzo niepozorne, sprytne uderzenie głową Urygi, ale znakomicie Słowik

27' GOOOOOL! Mamy remis! Dwójkowa akcja Rasaka ze Stevanoviciem, szybka wymiana krótkich podań, wejście Alena w pole karne i bardzo ładny strzał po długim rogu

20' Dobre dośrodowanie Furmana z rzutu rożnego, nieatakowany przez nikogo Cabezali oddaje strzał głową, jednak dość wysoko nad bramką Słowika

16' Kolejny błąd Nafciarzy w defensywie, strata pod własnym polem karnym i tym razem Żynel nogą uratował nasz zespół od utraty drugiej bramki

9' Kolejny błąd Żynela, ogromne niezdecydowanie przy dośrodkowaniu i Cholewiak głową pokonuje naszego golkipera i tym samym przegrywamy 0:1

7' Po błędzie Augusto bardzo dobra okazja Szwocha, który próbuje przerzucić piłkę nad Słowikiem, ale bramkarz gospodarzy minimalnie lepszy i mamy rzut rożny

5' Bardzo niepewna interwencja Żynela po niegroźnym dośrodkowaniu, zamieszanie pod naszą bramką, ale świetnie Uryga wybija piłkę po strzale Golli

4' Pierwszy strzał Śląska, ale Cholewiak niecelnie głową po dośrodkowaniu Mączyńskiego4' Pierwszy strzał Śląska, ale Cholewiak niecelnie głową po dośrodkowaniu Mączyńskiego

15:31 Pierwszy gwizdek sędziego i zaczęliśmy!

15:25 Temperatura powietrza we Wrocławiu to 18 stopni Celsjusza

14:42 Aż 6 naszych piłkarzy jest zagrożonych absencją w następnym spotkaniu w przypadku obejrzenia żółtej kartki: Furman, Merebashvili, Cabezali, Ricardinho, Borysiuk, Angielski

14:36 Kursy na to spotkanie proponowane przez LVBet prezentują się następująco: Śląsk Wrocław - 1,98, remis - 3,4, Wisła Płock - 3,85

14:07 Wiemy już też w jakim zestawieniu wyjdzie Śląsk Wrocław: Słowik - Celeban, Pawelec, Golla, Broź - Augusto, Mączyński, Pich, Chrapek, Cholewiak - Robak; ławka: Wrąbel, Dankowski, Cotra, Łabojko, Cotra, Gąska, Radecki, Piech

14:03 Znamy skład Nafciarzy na to spotkanie: Żynel - McGing, Łasicki, Uryga, Cabezali - Borysiuk, Furman, Rasak - Szwoch, Zawada, Stevanović; ławka: Tokarski, Sielewski, Merebashvili, Dźwigała, Angielski, Ricardinho, Stępiński

13:48 Zarówno Wisła Płock, jak i Śląsk Wrocław na własnym boisku w tym sezonie przegrywały po 8 razy, wraz z Zagłębiem Sosnowiec przewodzą w tej niechlubnej statystyce

13:45 Wisła Płock strzeliła w tym sezonie aż 29 goli na wyjazdach i jest to najlepszy wynik całej lidze

13:32 Statystyka via EkstraStats: w obecnym sezonie w aż 23 meczach z udziałem Wisły Płock obie drużyny strzeliły gola (drugi wynik w lidze), zaś z udziałem Śląska Wrocław w tylko 13 (najgorszy wynik w lidze)

13:21 Przed szansą na 200. występ w Ekstraklasie stanie dzisiaj nasz środkowy pomocnik - Ariel Borysiuk

Simple Social Media Stream: There is no feed data to display!