Trwa wczytywanie stony...
Stowarzyszenie sympatyków
klubu Wisła Płock
Wisła Płock

1. kolejka

20.07.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 1:0
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
20.07.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 0:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
21.07.2018 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 3:1
Cracovia
Cracovia
21.07.2018 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 0:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
21.07.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:3
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
22.07.2018 15:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:1
Korona Kielce
Korona Kielce
22.07.2018 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:2
Lech Poznań
Lech Poznań
23.07.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice

2. kolejka

27.07.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
27.07.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:1
Miedź Legnica
Miedź Legnica
28.07.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
28.07.2018 20:30
Korona Kielce
Korona Kielce 1:2
Legia Warszawa
Legia Warszawa
29.07.2018 15:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:1
Wisła Płock
Wisła Płock
29.07.2018 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 0:2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
29.07.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 2:0
Cracovia
Cracovia
30.07.2018 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 0:0
Piast Gliwice
Piast Gliwice

3. kolejka

03.08.2018 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:2
Korona Kielce
Korona Kielce
03.08.2018 20:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3:0
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
04.08.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 2:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
04.08.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 0:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
05.08.2018 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:1
Lech Poznań
Lech Poznań
05.08.2018 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 1:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków
05.08.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 1:3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
06.08.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 0:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia

4. kolejka

10.08.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
10.08.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1:1
Wisła Płock
Wisła Płock
11.08.2018 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 1:1
Cracovia
Cracovia
11.08.2018 20:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:3
Legia Warszawa
Legia Warszawa
12.08.2018 15:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
12.08.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 4:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
12.08.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0:2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
13.08.2018 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

5. kolejka

17.08.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 1:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
17.08.2018 20:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 1:1
Korona Kielce
Korona Kielce
18.08.2018 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
19.08.2018 15:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 2:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
19.08.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 2:5
Wisła Kraków
Wisła Kraków
19.08.2018 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
19.08.2018 20:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0:2
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
20.08.2018 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:0
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

6. kolejka

24.08.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 3:1
Cracovia
Cracovia
24.08.2018 20:30
Korona Kielce
Korona Kielce 2:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
25.08.2018 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2:3
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
25.08.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3:0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
26.08.2018 15:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:3
Miedź Legnica
Miedź Legnica
26.08.2018 15:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:4
Wisła Płock
Wisła Płock
26.08.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:1
Lech Poznań
Lech Poznań
27.08.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3:3
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

7. kolejka

31.08.2018 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
31.08.2018 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:0
Korona Kielce
Korona Kielce
01.09.2018 15:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 2:2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
01.09.2018 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:1
Wisła Kraków
Wisła Kraków
01.09.2018 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 1:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
02.09.2018 15:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:0
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
02.09.2018 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 1:1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
02.09.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 0:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa

8. kolejka

14.09.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 4:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
14.09.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 3:1
Cracovia
Cracovia
15.09.2018 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 2:2
Miedź Legnica
Miedź Legnica
15.09.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
15.09.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 5:2
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
16.09.2018 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 1:1
Korona Kielce
Korona Kielce
16.09.2018 18:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:0
Lech Poznań
Lech Poznań
17.09.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze

9. kolejka

21.09.2018 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2:1
Wisła Kraków
Wisła Kraków
21.09.2018 20:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:0
Lech Poznań
Lech Poznań
22.09.2018 15:30
Cracovia
Cracovia 3:1
Wisła Płock
Wisła Płock
22.09.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 3:3
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
22.09.2018 20:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 1:4
Legia Warszawa
Legia Warszawa
23.09.2018 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 4:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
23.09.2018 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:3
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
24.09.2018 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 3:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec

10. kolejka

28.09.2018 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
28.09.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
29.09.2018 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0:2
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
29.09.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
29.09.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 0:1
Korona Kielce
Korona Kielce
30.09.2018 15:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:1
Cracovia
Cracovia
30.09.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 2:1
Miedź Legnica
Miedź Legnica
01.10.2018 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 0:4
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

11. kolejka

05.10.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
05.10.2018 20:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2:2
Lech Poznań
Lech Poznań
06.10.2018 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 4:0
Wisła Płock
Wisła Płock
06.10.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 4:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
06.10.2018 20:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
07.10.2018 15:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 3:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
07.10.2018 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 1:1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
07.10.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 0:2
Wisła Kraków
Wisła Kraków

12. kolejka

19.10.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
19.10.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
20.10.2018 15:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3:1
Miedź Legnica
Miedź Legnica
20.10.2018 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 1:2
Arka Gdynia
Arka Gdynia
20.10.2018 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 2:1
Korona Kielce
Korona Kielce
21.10.2018 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 3:3
Wisła Płock
Wisła Płock
21.10.2018 18:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa 3:3
Wisła Kraków
Wisła Kraków
22.10.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 2:0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze

13. kolejka

26.10.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:5
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
26.10.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 1:1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
27.10.2018 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 1:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
27.10.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
27.10.2018 20:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3:0
Lech Poznań
Lech Poznań
28.10.2018 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:1
Cracovia
Cracovia
28.10.2018 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2:0
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
29.10.2018 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec

14. kolejka

02.11.2018 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 2:3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
02.11.2018 20:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice 2:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków
03.11.2018 15:30
Cracovia
Cracovia 0:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
03.11.2018 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:3
Wisła Płock
Wisła Płock
03.11.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 4:0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
04.11.2018 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0:1
Korona Kielce
Korona Kielce
04.11.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 0:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
05.11.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:4
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok

15. kolejka

09.11.2018 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2:1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
09.11.2018 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2:2
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
10.11.2018 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 2:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
10.11.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:0
Cracovia
Cracovia
10.11.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3:2
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
11.11.2018 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 1:0
Piast Gliwice
Piast Gliwice
11.11.2018 15:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:4
Arka Gdynia
Arka Gdynia
11.11.2018 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:2
Lech Poznań
Lech Poznań

16. kolejka

23.11.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 0:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
24.11.2018 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 4:2
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
24.11.2018 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 2:1
Wisła Płock
Wisła Płock
24.11.2018 20:30
Cracovia
Cracovia 1:1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
25.11.2018 13:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
25.11.2018 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0:1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
25.11.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 3:2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
26.11.2018 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 4:1
Wisła Kraków
Wisła Kraków

17. kolejka

30.11.2018 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:2
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
30.11.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 3:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
01.12.2018 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 0:4
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
01.12.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków
01.12.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 3:0
Korona Kielce
Korona Kielce
02.12.2018 15:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:2
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
02.12.2018 18:00
Cracovia
Cracovia 1:0
Lech Poznań
Lech Poznań
03.12.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 3:0
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

18. kolejka

07.12.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
07.12.2018 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 2:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
08.12.2018 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 1:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
08.12.2018 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 2:2
Wisła Płock
Wisła Płock
08.12.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
09.12.2018 15:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:3
Miedź Legnica
Miedź Legnica
09.12.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 0:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
10.12.2018 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 0:3
Cracovia
Cracovia

19. kolejka

14.12.2018 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:2
Wisła Kraków
Wisła Kraków
14.12.2018 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 0:4
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
15.12.2018 15:30
Cracovia
Cracovia 2:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
15.12.2018 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
15.12.2018 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 2:0
Piast Gliwice
Piast Gliwice
16.12.2018 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 1:1
Korona Kielce
Korona Kielce
16.12.2018 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 0:6
Lech Poznań
Lech Poznań
17.12.2018 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk

20. kolejka

20.12.2018 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 2:1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
20.12.2018 20:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:3
Legia Warszawa
Legia Warszawa
21.12.2018 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 3:3
Wisła Płock
Wisła Płock
21.12.2018 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
21.12.2018 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 0:1
Lech Poznań
Lech Poznań
22.12.2018 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
22.12.2018 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 4:0
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
22.12.2018 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 1:2
Cracovia
Cracovia

21. kolejka

08.02.2019 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:3
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
08.02.2019 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 1:2
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
09.02.2019 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
09.02.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 2:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
09.02.2019 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
10.02.2019 15:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:2
Korona Kielce
Korona Kielce
10.02.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 0:1
Legia Warszawa
Legia Warszawa
11.02.2019 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków

22. kolejka

15.02.2019 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
15.02.2019 20:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice 4:0
Lech Poznań
Lech Poznań
16.02.2019 15:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 1:0
Wisła Płock
Wisła Płock
16.02.2019 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 3:2
Arka Gdynia
Arka Gdynia
16.02.2019 20:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
17.02.2019 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 3:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
17.02.2019 18:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa 0:2
Cracovia
Cracovia
18.02.2019 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

23. kolejka

22.02.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
22.02.2019 20:30
Korona Kielce
Korona Kielce 1:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
23.02.2019 15:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 2:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
23.02.2019 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 2:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
23.02.2019 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków
24.02.2019 15:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:1
3:0
Wisła Płock
Wisła Płock
24.02.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 1:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
25.02.2019 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2:0
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin

24. kolejka

01.03.2019 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 2:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
01.03.2019 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 2:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
02.03.2019 15:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 4:1
Korona Kielce
Korona Kielce
02.03.2019 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:2
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
02.03.2019 20:30
Wisła Płock
Wisła Płock 3:2
Cracovia
Cracovia
03.03.2019 15:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
03.03.2019 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 1:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
04.03.2019 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk

25. kolejka

08.03.2019 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
08.03.2019 20:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
09.03.2019 15:30
Cracovia
Cracovia 2:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
09.03.2019 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 2:6
Wisła Kraków
Wisła Kraków
09.03.2019 20:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:2
Legia Warszawa
Legia Warszawa
10.03.2019 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 0:3
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
10.03.2019 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 3:2
Lech Poznań
Lech Poznań
11.03.2019 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:1
Wisła Płock
Wisła Płock

26. kolejka

15.03.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 0:2
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
15.03.2019 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 0:3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
16.03.2019 15:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 1:3
Korona Kielce
Korona Kielce
16.03.2019 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 0:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
16.03.2019 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
17.03.2019 15:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice 2:1
Miedź Legnica
Miedź Legnica
17.03.2019 15:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 0:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
17.03.2019 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 3:2
3:0
Cracovia
Cracovia

27. kolejka

29.03.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 0:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
29.03.2019 20:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0:1
Cracovia
Cracovia
29.03.2019 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice
Piast Gliwice
30.03.2019 15:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
30.03.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 0:2
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
30.03.2019 20:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:0
Lech Poznań
Lech Poznań
31.03.2019 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 0:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
31.03.2019 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 4:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa

28. kolejka

02.04.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 2:1
Korona Kielce
Korona Kielce
02.04.2019 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
02.04.2019 20:30
Arka Gdynia
Arka Gdynia 0:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
02.04.2019 20:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 1:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
03.04.2019 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:0
Wisła Płock
Wisła Płock
03.04.2019 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 3:2
Cracovia
Cracovia
03.04.2019 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 3:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
03.04.2019 20:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 4:3
Wisła Kraków
Wisła Kraków

29. kolejka

05.04.2019 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 0:2
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
05.04.2019 20:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:1
Cracovia
Cracovia
06.04.2019 15:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 2:1
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
06.04.2019 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
06.04.2019 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:0
Lech Poznań
Lech Poznań
07.04.2019 15:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3:3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
07.04.2019 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:2
Legia Warszawa
Legia Warszawa
08.04.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 2:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław

30. kolejka

13.04.2019 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 4:0
Korona Kielce
Korona Kielce
13.04.2019 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 3:1
3:0
Wisła Kraków
Wisła Kraków
13.04.2019 18:00
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 0:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
13.04.2019 18:00
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 1:3
Wisła Płock
Wisła Płock
13.04.2019 18:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa 3:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
13.04.2019 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 0:2
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
13.04.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 4:2
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
13.04.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 1:1
Miedź Legnica
Miedź Legnica

31. kolejka

20.04.2019 15:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 0:2
Piast Gliwice
Piast Gliwice
20.04.2019 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
20.04.2019 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 3:3
Lech Poznań
Lech Poznań
20.04.2019 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:0
Cracovia
Cracovia
22.04.2019 15:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 2:3
Wisła Płock
Wisła Płock
22.04.2019 15:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 2:2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
22.04.2019 18:00
Korona Kielce
Korona Kielce 2:0
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
22.04.2019 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia

32. kolejka

23.04.2019 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:0
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
23.04.2019 20:30
Cracovia
Cracovia 0:1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
24.04.2019 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 3:4
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
24.04.2019 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 1:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
25.04.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 2:1
Korona Kielce
Korona Kielce
25.04.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 2:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
25.04.2019 20:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:1
Wisła Kraków
Wisła Kraków
25.04.2019 20:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 1:2
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze

33. kolejka

26.04.2019 18:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 2:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
26.04.2019 20:30
Piast Gliwice
Piast Gliwice 3:1
Cracovia
Cracovia
27.04.2019 18:00
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 1:1
Lech Poznań
Lech Poznań
27.04.2019 20:30
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:3
Legia Warszawa
Legia Warszawa
28.04.2019 13:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 3:2
Wisła Płock
Wisła Płock
28.04.2019 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:2
Arka Gdynia
Arka Gdynia
28.04.2019 18:00
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1:1
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
29.04.2019 18:00
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 4:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec

34. kolejka

03.05.2019 18:00
Wisła Płock
Wisła Płock 1:1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
03.05.2019 20:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 1:2
Wisła Kraków
Wisła Kraków
04.05.2019 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:0
Miedź Legnica
Miedź Legnica
04.05.2019 18:00
Lech Poznań
Lech Poznań 1:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
04.05.2019 20:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 0:1
Piast Gliwice
Piast Gliwice
05.05.2019 15:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:4
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
05.05.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 2:0
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk
06.05.2019 18:00
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 4:2
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

35. kolejka

10.05.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 2:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
10.05.2019 20:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 1:0
Korona Kielce
Korona Kielce
11.05.2019 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 2:1
Wisła Płock
Wisła Płock
11.05.2019 18:00
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:1
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
11.05.2019 20:30
Cracovia
Cracovia 1:0
Lech Poznań
Lech Poznań
12.05.2019 13:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 2:1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
12.05.2019 15:30
Legia Warszawa
Legia Warszawa 1:1
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin
12.05.2019 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 1:1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin

36. kolejka

13.05.2019 18:00
Arka Gdynia
Arka Gdynia 3:1
Wisła Kraków
Wisła Kraków
14.05.2019 20:30
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze 0:1
Wisła Płock
Wisła Płock
14.05.2019 20:30
Miedź Legnica
Miedź Legnica 0:2
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław
14.05.2019 20:30
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec 2:4
Korona Kielce
Korona Kielce
15.05.2019 20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok 1:0
Legia Warszawa
Legia Warszawa
15.05.2019 20:30
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin 0:0
Piast Gliwice
Piast Gliwice
15.05.2019 20:30
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin 1:2
Cracovia
Cracovia
15.05.2019 20:30
Lech Poznań
Lech Poznań 2:1
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk

37. kolejka

18.05.2019 15:30
Wisła Płock
Wisła Płock 0:0
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Sosnowiec
18.05.2019 15:30
Wisła Kraków
Wisła Kraków 4:5
Miedź Legnica
Miedź Legnica
18.05.2019 15:30
Śląsk Wrocław
Śląsk Wrocław 4:0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
18.05.2019 15:30
Korona Kielce
Korona Kielce 0:3
Górnik Zabrze
Górnik Zabrze
19.05.2019 18:00
Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk 2:0
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
19.05.2019 18:00
Legia Warszawa
Legia Warszawa 2:2
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
19.05.2019 18:00
Piast Gliwice
Piast Gliwice 1:0
3:0
Lech Poznań
Lech Poznań
19.05.2019 18:00
Cracovia
Cracovia 0:3
Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin

Facebook SSKWP

Partnerzy

FacebookYouTube © 2018 Wszelkie pawa zastrzeżone SSKWP. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem