Trwa wczytywanie stony...
Stowarzyszenie sympatyków
klubu Wisła Płock
Wisła Płock

Screenshot 1

Decyzja o odwołaniu Jacka Kruszewskiego ze stanowiska prezesa Wisły Płock ostatecznie zapadła. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Jackowi Kruszewskiemu za minione 8 lat, podczas których pełnił funkcję sternika naszego klubu. Niewątpliwie był to okres obfitujący w sukcesy. Zaczynał od II ligi, a zakończył pracę wprowadzając Wisłę na piłkarskie salony i utrzymując nasz klub przez wiele lat w rozgrywkach Ekstraklasy. Przez ten czas Wisła osiągnęła m.in. piąte miejsce w sezonie 2017/18, wypromowała reprezentantów Polski oraz jej obecnego selekcjonera. To właśnie za kadencji Jacka Kruszewskiego rozpoczął się pewien nowy etap w historii klubu, tj. budowa nowego stadionu, o który tak długo walczyliśmy.

Doceniamy poświęcenie i nieocenione zaangażowanie w walce o powrót Wisły na piłkarską mapę Polski. Jacek Kruszewski to Nafciarz z krwi i kości, który żył, żyje i będzie żył tym klubem zawsze, bez względu na swoją rolę.

Dziękujemy za wszystko i do zobaczenia na trybunach!

Z tego miejsca życzymy powodzenia i gratulujemy awansu pełniącemu dotychczas funkcję wiceprezesa, a od teraz prezesa Wisły Płock - Tomaszowi Marcowi.

Simple Social Media Stream: There is no feed data to display!

Partnerzy

FacebookYouTube © 2018 Wszelkie pawa zastrzeżone SSKWP. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem