Stowarzyszenie sympatyków
klubu Wisła Płock
Wisła Płock

koronka

Witamy wszystkich serdecznie i zapraszamy na relację live z meczu 32. kolejki Lotoo Ekstraklasy 2018/2019 pomiędzy Wisłą Płock a Koroną Kielce!

19:58 Koniec! Wygrywamy 2:1 i tym samym było to czwarte zwycięstwo z rzędu pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego

19:56 94. minuta - z rzutu wolnego Arveladze, ale piąstkuje Dahne, minutę później  świetnie powstrzymał nogami Petraka

19:51 Sędzia Myć doliczył 6 minut

19:47 Żółta kartka dla Dominika Furmana w 86. minucie - to jego siódma kartka w tym sezonie

19:45 W 84. minucie boisko opuszcza Oskar Zawada, a na murawie melduje się Grzegorz Kuświk

19:42 Sewerzyński próbuje z ok. 18 metrów, ale dobrze głową blokuje Uryga, Dahne mógłby mieć problemy z tym strzałem - 81. minuta

19:37 Frekwencja przy Ł34 wynosi dziś 4214 widzów

18:21 W 61. minucie za Varelę na boisku pojawił się Merebashvili

18:20 Mamy pierwszą zmianę w naszym zespole - w 60. minucie za Szwocha pojawia się Ricardinho

18:15 Rzut rożny dla Korony, piłkę otrzymuje Petrak i potężnie strzela sprzed pola karnego, jednak na posterunku Dahne z dobrą interwencją - 55. minuta

18:12 W 52. minucie Wisła w polu karnym Korony zrobiła niemałe zamieszanie - najpierw próbował Szwoch, później Varela i na koniec ten pierwszy, jednak goście zdołali się wybronić

18:08 W 48. minucie za faul na Zawadzie żółtą kartkę ogląda Kallaste

18:50 Mamy przerwę. Dzieje się dzisiaj przy Ł34! Trzy bardzo ładne gole: Furmana, Soriano i Borysiuka. Prowadzimy 2:1, a emocji do końca meczu na pewno nie zabraknie; wracamy za 15 minut

18:47 GOOOL! 45. MINUTA, DOMINIK FURMAN KRÓTKO WYKŁADA PIŁKĘ Z RZUTU WOLNEGO BORYSIUKOWI, A TEN SILNYM STRZAŁEM PO ZIEMI PRZY SŁUPKU ODZYSKUJE PROWADZENIE DLA NAFCIARZY - 2:1!

18:42 Mamy remis - z rzutu karnego Thomasa Dahne w 41. minucie pokonał Soriano

18:39 Cabezali fauluje Soriano i mamy rzut karny w 39. minucie

18:35 Mamy też zmianę wyniku w Gdyni. Arka prowadzi 1:0 z Miedzią po golu Marcusa z rzutu karnego

18:31 ALEŹ KAPITALNE UDERZENIE FURMANA Z RZUTU WOLNEGO! 1:0 W 31. MINUCIE!

18:30 Jukić po ziemi z dystansu, ale obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Dahne, chwilę później Varela w indywidualnej akcji faulowany przez Marqueza przed polem karnym - rzut wolny dla Wisły i żółta kartka dla stopera Korony

18:26 Bardzo ładna akcja Korony, dogranie wzdłuż bramki i kapitalna interwencja Łasickiego ratuje nas przed utratą gola - 26. minuta

18:23 W 23. minucie posiadanie piłki z przewagą dla Korony - 60:40

18:16 Dobre dośrodkowanie Vareli z prawej strony do Zawady, ale Oskar został zablokowany w polu karnym - 16. minuta

18:09 Zawahanie Dahne po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka spada na głowę Malarczyka, ale strzela obok bramki w 9. minucie; słaby początek Wisły

18:09 W. 9 minucie pierwszy celny strzał Wisły - z daleka próbował Rasak, ale piłkę złapał Hamrol

18:07 W 7. minucie druga stuprocentowa okazja dla Korony, ale w bramce dobrze zachował się Dahne wyczekując Soriano w sytuacji sam na sam

18:05 Pierwsza sytuacja Korony w 3. minucie spotkania - dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Browna Forbesa, ale ten z bliskiej odległości pomylił się i piłka przeleciała obok słupka

18:02 Pierwszy gwizdek sędziego i ruszyliśmy!

18:00 Przed meczem minuta ciszy - w poniedziałek zmarł pierwszy polski sędzia, który poprowadził mecz na Mundialu - Alojzy Jarguz

17:57 Zawodnicy wychodzą już ze swoich szatni i witają się z kibicami zgromadzonymi przy Łukasiewicza 34

17:41 Sędzią tego spotkania będzie Wojciech Myć, który ostatnio był rozjemcą w meczu wyjazdowym Nafciarzy z Lechią Gdańsk

17:37 Wisła w tym sezonie zdobyła u siebie 16 bramek, zaś 23 straciła

17:30 Kolejna ciekawostka: w żadnym z ostatnich 8 meczów w Płocku nie padł remis

17:27 Wisła to drużyna, która strzeliła najwięcej goli w tym sezonie w doliczonym czasie gry w drugiej połowie - 5 (via EkstraStats)

17:17 Ciekawostka: Korona straciła przynajmniej jednego gola w 7 ostatnich meczach wyjazdowych

17:11 Trener Ojrzyński nie mógł skorzystać dzisiaj z Cezarego Stefańczyka (zawieszenie), Alena Stevanovicia (kontuzja) i Bartłomieja Sielewskiego (rekonwalescencja), a trener Lettieri z Łukasza Kosakiewicza, Bartosza Rymaniaka, Jakuba Żubrowskiego, Adnana Kovacevicia i Aleksandara Bjelicy

17:04 Kursy proponowane przez LVbet: Wisła Płock - 2,1, remis - 3,45, Korona Kielce - 3,6

17:00 Wiemy też w jakim zestawieniu wyjdą Nafciarze: Dahne - McGing, Łasicki, Uryga, Cabezali - Borysiuk, Rasak, Furman - Varela, Zawada, Szwoch. Rezerwowi: Żynel, Merebashvili, Kuświk, Dźwigała, Angielski, Ricardinho, Stępiński

16:55 Znamy skład Korony na to spotkanie: Hamrol - Gardawski, Malarczyk, Marquez, Kallaste - Pucko, Gnjatić, Petrak, Jukić - Brown Forbes, Soriano. Rezerwowi: Miśkiewicz, Tamm, Cebula, Sewerzyński, Skrzecz, Arveladze, Długosz

Simple Social Media Stream: There is no feed data to display!